JAK SE STÁT VŮDCEM SMEČKY

JAK SE STÁT VŮDCEM SMEČKY


Příručka obsahuje 15 jednoduchých cvičení, díky kterým vás vaše štěně bude vidět jako silného, stabilního a sebejistého vůdce smečky, hodného následování. Štěně, které vás respektuje, vás taky poslouchá, respektuje zákazy a nastavená pravidla.
A navíc vás bude zbožňovat!


PDF obsahuje kompletní vysvětlení, jak štěňata vnímají hierarchii, jak se chová vůdce smečky, podrobný popis všech cvičení a videonávody.

35 stran, formát A4

CENA 590 KČ

I když se výchova štěněte zdá jednoduchá, má své záludnosti a úskalí. Štěňata myslí a učí se jinak, než my. Snadno uděláte chyby, které vám budou znepříjemňovat život dalších 15 let. Štěně k vám přichází s jasnou představou, jak taková výchova má vypadat. Pokud se nechopíte vůdcovství a rozhodování vy, bude se tohoto úkolu muset ujmout štěně.

A věřte mi, to nechcete!

PRO KOHO JE VHODNÝ?

NADĚJNÉ A ODHODLANÉ BUDOUCÍ MAJITELE

NOVOPEČENÉ MAJITELE MALÝCH ŠTĚŇÁTEK

ZOUFALÉ MAJITELE ZLOBIVÝCH ŠTĚŇÁTEK

NADĚJNÉ A ODHODLANÉ
BUDOUCÍ MAJITELE

NOVOPEČENÉ MAJITELE
MALÝCH ŠTĚŇÁTEK

ZOUFALÉ MAJITELE
ZLOBIVÝCH ŠTĚŇÁTEK

CO OBSAHUJE?

Dozvíte se, jak štěňata vnímají hierarchii a jak se chová vůdce smečky.
Naleznete zde podrobný popis všech 15 cvičení a 8 videonávodů.


PRVNÍ ČÁST

Podíváte se na to, jak vlastně vůdce smečky vypadá. Jak štěně pozná, že jste vůdcem vy a ne ono. Jaké vlastnosti musíte mít, aby vás štěně jako vůdce smečky uznalo. Odpovíme si na pálčivé otázky. Je vůdce smečky tyran s neomezenou mocí? Může pes spát v posteli a sedět s vámi na pohovce nebo je to navždy zakázáno? Co se stane, když u vás doma vládne a rozhoduje štěně? Je štěně šťastné, pokud je ve vůdčí pozici? Jak poznáte, že se štěně dere na pozici vůdce? Bude vás štěně mít rádo, i když budete šéfovat vy?


DRUHÁ ČÁST

Vrhneme se na praktická cvičení, díky kterým se v očích vašeho štěněte stanete plnokrevným a zářivým vůdcem smečky. Natočila jsem pro vás 8 videonávodů s podrobným postupem, jak štěně daný povel nebo zákaz naučit. Budete překvapeni, jak je to jednoduché a účinné!

*

35 STRAN TEXTU

Stručně, výstižně,
jde rovnou k věci.

15 CVIČENÍ + NÁVODY

Jak vyřešit typické
problémy a situace.

8 VIDEONÁVODŮ

Jednoduché návody,
vše lehce zvládnete

KAPITOLY

UKÁZKA E-BOOKU

Každé cvičení je podrobně popsáno a ty náročnější návody jsou doplněny
o názorná videa. Vše je lehce použitelné i pro vaše štěně.

Jak vypadají videonávody?

REFERENCE


„Toto je jednoznačne e-book, ktorý potrebuje každý nováčik pred kúpou šteniatka. Som veľmi rada, že sa ku mne dostal ešte pred tým, ako sme si šteniatko priviezli domov, pretože veľa vecí by sme robili totálne inak, pretože sa v psej hierarchii skutočne nevyznáme. A pritom pravidlá sú vďaka tomuto e-booku tak jednoduché a jasné. Knižka obsahuje nielen skvelý úvod do myslenia šteniatka, ale aj veľmi podrobné a užitočné tipy a postupy, ako so šteniatkom nažívať a ako ho cvičiť od prvého dňa, ktorý s nami doma strávi. E-book sa ľahko číta a je veľmi prehľadný. Určite odporúčam každému, kto chce s psíkom nažívať v pohode, ale zároveň nechce, aby mu šteniatko skákalo po hlave.“

Andrea Gondová, business analyst pre HP, Všetaty u Prahy


„Výcvikem psů se zabývám už 20let a vidím kolem sebe mnoho pejskařů, kteří svého pejska nezvládají a ten si pak s nimi dělá co chce. Z vlastní zkušenosti vím, že tím trpí jak majitel psa tak i samotný pes. Zuzky e-book geniálním způsobem popisuje skutečné fungování člověka se psem v rámci smečky a jsem si jistá, že když tento princip majitel aplikuje na svého psího miláčka, budou společně fungovat v naprosté harmonii. Sama totiž tento princip používám a proto všem doporučuji přečtení této knihy.“

Petra Pivcová, trenérka psů Třeboň