HRAČKY PRO PSY

Tyto kousací, plnící a přetahovací hračky jsou pevné, odolné a u psů velice oblíbené. Jejich zábavnost a výdrž testuji na štěňatech, které hlídám a trénuji. Můžete si je zakoupit přímo na lekci nebo vyzvednout osobně na Zbraslavi.

Zelená kulička z měkkého a odolného materiálu, která se dá naplnit pamlsky. Velikost 5cm. Výrobce Trixie.

Plnící kulička

Ideální pro menší plemena (5cm)

Tato hračka je moje srdcová záležitost. Dá se naplnit granulemi, pamlsky, paštikou pro psy, sušeným masem nebo třeba jen potřít slaninkou či sýrem. 🙂 Štěňata se zabaví tím, že se snaží vše vydolovat ven a sníst. Zároveň si čistí zoubky a masírují dásně. Pokud jim kulička uteče, krásně skáče. Kulička je lehká, odolná a lehce se čistí!

80 Kč

Plnící hračka od firmy Kiwi Walker. Pevná a odolná. Různé tvary.

Kiwi Walker

Ideální pro větší plemena (8cm)

Plnící hračka a aport v jednom. Dá se naplnit pamlsky a štěně si s ní dlouze vyhraje, než se mu podaří dostat všechny pamlsky ven. Hračka je velice odolná, takže ji štěně nerozkouše. Dá se lehce vyčistit. Díky nepravidelnému tvaru po hození krásně skáče, odráží se a nečekaně mění směr. To psy velice baví. Navíc plave na vodě!

150 Kč

Mop pro psy od firmy Trixie, ideální pro malé a střední plemena. Zábavná a bezpečná hračka i v době výměny zubů. K dispozici ve 3 barvách. Skvělá na učení aportu.

Mop pro psy

Ideální pro malá i velká plemena

Nejlepší hračka na učení aportu a společnou hru po tréninku. Štěňata ji milují! Je placatá a měkká, takže se dobře drží i v malé tlamičce. Je zároveň odolná, takže hodně vydrží a odolá ostrým zoubkům. Nehrozí, že by se v ní nějaký zoubek zasekl, nebo dokonce ulomil. Navíc má amortizér, takže krásně pruží, co štěňata baví ještě víc!

200 Kč

Přejít nahoru