ON-LINE KURZ 01

JAK SE STÁT VŮDCEM SMEČKY

KURZ O VÝCHOVĚ ŠTĚŇAT

Koupili jste si štěňátko a zdá se vám jeho výchova náročnější, než jste si mysleli? Začíná pomalu, ale jistě u vás doma kralovat a nevíte, co s tím? Začněte koupí tohoto kurzu, staňte se vůdci smečky a získejte respekt!

Obsah: e-book + videonávody + fb skupina


POJĎTE SE STÁT VŮDCI SMEČKY!
Štěně má jasnou představou, jak má výchova vypadat. Potřebuje jasná pravidla a instrukce. Pokud se nechopíte vůdcovství a rozhodování vy, bude se tohoto úkolu muset ujmout vaše štěně!


CO SE NAUČÍTE

Díky pochopení, jak štěně vnímá hierarchii v rodině a 15 jednoduchým cvičením, vás bude vaše štěně vidět jako silného, stabilního a sebejistého vůdce smečky, hodného následování. Štěně, které vás respektuje, vás taky poslouchá a respektuje nastavené pravidla a zákazy. A navíc vás bude milovat!

KURZ OBSAHUJE

Kurz se skládá z e-booku (40 stran textu), kde najdete teoretickou a praktickou část. K jednotlivým cvičením jsou názorné videonávody, kde uvidíte 3-měsíční štěně, jak se učí a postupně zvládne jednotlivé úkoly. Budete překvapeni, jak je to jednoduché a účinné! Dále je vám k dispozici soukromá fb skupina, kde najdete další videa, můžete klást otázky nebo požádat o radu.

1. E-BOOK

1.část : Vůdce smečky

Jak vlastně vůdce smečky vypadá a jaké vlastnosti musíte mít, aby vás štěně jako vůdce smečky uznalo? Co se stane, když u vás doma vládne a rozhoduje štěně? Jak poznáte, že se štěně dere na pozici vůdce? A to nejdůležitější – bude vás štěně mít rádo, i když budete šéfovat vy?

2.část : Praktická cvičení

Vrhneme se na praktická cvičení, díky kterým se v očích vašeho štěněte stanete plnokrevným a zářivým vůdcem smečky. Najdete zde 15 úkolů s podrobným postupem, jak je štěně naučit.

2. VIDEONÁVODY

Ve videonávodech si na 3-měsíčním štěněti názorně ukážeme, jak vypadá nesprávné chování a jaké chyby děláte a následně, jak by měl vypadat správný postup cvičení. Všechny cvičení dělá štěně poprvé, takže můžete vidět proces jeho učení a jak si poradím s jeho neposlušností.

Návody jsou jednoduché a trénink díky nim hravě zvládnete – budete překvapeni, jak je to účinné!

3. FB SKUPINA

Jako bonus ke kurzu získáváte přístup do soukromé skupiny na facebooku. Naleznete tam další videa, kde trénuji různá štěňata a učím je povely a zákazy z e-booku. Můžete tak vidět, jak se se zadanými úkoly popasují i jiná plemena, nebo různě stará či různě temperamentní štěňata. Videa můžete vkládat i vy a pochlubit se tak se svými úspěchy! Můžete mi klást otázky, pokud si nebudete vědět s něčím rady.

REFERENCE

Stanislava Tluszová
majitelka dospělého psa


„ Můj pes již není štěně, je odrostlejší, přesto z návodu Zuzany „Jak být vůdcem“ stále čerpám. Průběžně se k textu vracím po zátěžové situaci nebo pro předcházení nestandardního chování. Myslím si, ze své zkušenosti, že průběžný trénink a výcvik ověřovaný podle Zuzanina  doporučení mi pomáhá v soužití s mým psím kamarádem. Návod “  jak na to“  vřele doporučuji.

Andrea Gondová
budoucí majitelka štěňátka

„Toto je jednoznačne e-book, ktorý potrebuje každý nováčik pred kúpou šteniatka. Som veľmi rada, že sa ku mne dostal ešte pred tým, ako sme si šteniatko priviezli domov, pretože veľa vecí by sme robili totálne inak, pretože sa v psej hierarchii skutočne nevyznáme. A pritom pravidlá sú vďaka tomuto e-booku tak jednoduché a jasné. Knižka obsahuje nielen skvelý úvod do myslenia šteniatka, ale aj veľmi podrobné a užitočné tipy a postupy, ako so šteniatkom nažívať a ako ho cvičiť od prvého dňa, ktorý s nami doma strávi. E-book sa ľahko číta a je veľmi prehľadný. Určite odporúčam každému, kto chce s psíkom nažívať v pohode, ale zároveň nechce, aby mu šteniatko skákalo po hlave.“

Jana Leskovjanová
majitelka dospělého psíka

„S výchovou psů mám myslím dobré zkušenosti už od dětství, přesto jsem si po přečtení této knihy uvědomila spoustu věcí, které jsem mohla dělat lépe! Před pár týdny jsem vyprovázela do psího nebe dlouholetého parťáka, který ale většinu života strávil v péči rodičů. V této smečce mu nezbylo než se vedení ujmout sám. Já ho vypiplávala od štěněte a nakonec jsme si společně báječně užili i posledních pár let jeho spokojeného psího života. Až nad řádky této knihy jsem přišla na to, jak „snadno“ jsem jej mohla oprostit od tendencí hlídat si mě na každém kroku, právě z důvodů, že během prvních 10-ti let života nabyl dojmu, že nezbývá než se ujmout vůdcovství.“

Michaela Pavlasová
majitelka štěněte loveckého plemene


„Jak se stát vůdcem smečky nese podtitul praktická příručka pro začátečníky, nicméně v ní najde užitečného pomocníka i člověk, který už nějakou zkušenost s čtyřnohým kamarádem má. To je i můj případ. Původně jsem si chtěla pouze připomenout, jak vychovávat štěně.  Při čtení příručky jsem si ale uvědomila, že udělat ze štěněte pohodového parťáka dá práci, a že svého předchozího psa jsme sice taky nějakým způsobem k základní poslušnosti vychovali, ale dopustili jsme se spousty chyb a nevědomky v něm vypěstovali řadu nešvarů a hysterií. Autorka příručky nám rozkrývá psychologii štěněte, provádí nás zákonitostmi smečky, do které se má stěně začlenit a navozuje různé situace, které se štěnětem musíme zvládnout. Veškeré povely a dovednosti, které psa učíme, v příručce vyplynou samozřejmě z potřeb smečky, jako přirozený základ pro její fungování. Celé vám to najednou secvakne do logického celku.

Autorka popisuje „páníčka” (tedy vůdce smečky) jako zdravě sebevědomého, rozhodného, milujícího, pečujícího, laskavého a hravého sympaťáka. Jestli stejně jako já nemáte rádi zupáky, kteří se se svým psem domlouvají prostřednictvím nesmlouvavých ostrých povelů, i když to situace nevyžaduje, je tato příručka přesně pro vás.

Kniha se mi moc líbila a přestože s naší fenkou ještě zdaleka nejsme v pozici, kdy mě přirozeně a ráda uznává jako svého vůdce smečky, díky této knize věřím, že se tam časem dostaneme.“

Petra Pivcová
trenérka psů Třeboň

„Výcvikem psů se zabývám už 20 let a vidím kolem sebe mnoho pejskařů, kteří svého pejska nezvládají a ten si pak s nimi dělá co chce. Z vlastní zkušenosti vím, že tím trpí jak majitel psa tak i samotný pes. E-book geniálním způsobem popisuje skutečné fungování člověka se psem v rámci smečky a jsem si jistá, že když tento princip majitel aplikuje na svého psího miláčka, budou společně fungovat v naprosté harmonii. Sama totiž tento princip používám a proto všem doporučuji přečtení této knihy.“

Lucie Peláková
majitelka lovecky vedeného jezevčíka

V příručce Jak se stát vůdcem smečky najde majitel štěněte vše, co k výchově štěněte potřebuje. Za největší přínos e-booku považuji skutečnost, že autorka vše dává do souvislostí, takže majitel nejen pochopí, CO má pejska naučit, ale hlavně PROČ jej to má naučit. Díky jednoduchým příkladům nahlédne do psí mysli a ujasní si, jak pes vnímá své okolí a členy své smečky. Pochopí, že být vůdcem smečky neznamená být nějakým diktátorem, ale autoritou, která se umí rozhodovat a řešit situace. E-book cílí totiž hlavně na majitele psů – to oni na sobě musí zapracovat, aby se stali dobrými vůdci smečky a dokázali svého psa skvěle vychovat. Díky tomu je příručka užitečná nejen pro začátečníky – i zkušenější pejskaři tady najdou spoustu užitečných rad a tipů. Když budete následovat rady, jež e-book obsahuje, vybudujete si s pejskem pevné základy vzájemného vztahu. Budete mít pejska, který se bude umět chovat za všech okolností a který zcela jistě obstojí v dalším výcviku jakéhokoliv zaměření.