ZŮSTAT DOMA SÁM

Návod, jak štěně krok za krokem naučit, aby zůstalo samo doma, bylo klidné, spokojené, spalo a nic tam nezničilo.

Štěně nechce být samo

Podrobně si povíme, proč štěňata nechtějí zůstat sama doma. Prvním úkolem bude přestat dělat chyby, které štěně k protestům a hlasitým projevům vedou. Druhým krokem bude vysvětlit štěněti, co přesně po něm chcete.

Krok za krokem

Úkolem štěněte, když zůstane o samotě, je být v klidu a odpočívat. Štěně nejdřív naučíme spát o samotě, pak zůstat ve vedlejší místnosti o samotě, a nakonec zvládnete i odcházení z bytu a několikahodinové ponechání štěněte doma.

Připravíme prostor a zábavu

Povíme si, jak štěněti připravit prostor, jak předejít ničení věcí, hlasitým projevům či špinění v době vaší nepřítomnosti. Štěně se naučí zabavit se samo různými hračkami a rébusy, které můžete vyrobit sami doma za pár korun či zdarma.

Obsah:

 1. Proč štěně nechce být samé
 2. Typické chyby
 3. Jaký je princip
 4. Práh dveří
 5. Ohrádka, dětská zábrana
 6. Zavíráme dveře
 7. Odcházíme z bytu
 8. Samostatný spánek
 9. Noční spánek
 10. Sám doma
 11. Klidný příchod domů
 12. Zůstat v novém prostředí

E-book

Máte napořád jako PDF

Nejdříve se podíváme na typické chyby, na které můžete při tréninku narazit. Vysvětlíme si princip a vrhneme se přímo na trénink. Postupně si projdeme jednotlivé kroky. Návody jsou jednoduché a trénink díky nim hravě zvládnete.

Videonávody

Máte k dispozici po dobu 2 let

Ve videonávodech si na různých štěňatech a psech názorně ukážeme, jak zůstávání o samotě učit krok za krokem. Všechny cvičení dělají štěňata poprvé, takže můžete vidět celý proces učení a to, jak si poradím s jejich neposlušností.

Cena kurzu je 390 Kč

Přejít nahoru