CENÍK

NABÍZENÉ SLUŽBYDÉLKA LEKCECENA
1 LEKCE /individuální – věnuji se jenom vám a vašemu štěněti/1.5-2 hodiny2.000 Kč
3 LEKCE /individuální – věnuji se jenom vám a vašemu štěněti/1.5 hodiny5.500 Kč
KURZ PRO ŠTĚŇATA /10 lekcí/ – momentálně není k dispozici1.5 hodiny15.000 Kč

Vzhledem k současné situaci není možné zakoupit celý kurz. Můžete si koupit jednotlivé lekce nebo balíček 3 lekcí. Lekce a balíčky se dají postupně dokupovat. Platba probíhá až po absolvování první lekce, a to převodem na účet 1316385044/3030.

DŮVODY KE ZRUŠENÍ A PŘESUNUTÍ LEKCE


Lekci můžete zrušit kdykoliv (i hodinu před začátkem lekce) bez sankcí. Lekci přesuneme a najdeme nový náhradní termín, který vám bude vyhovovat. Důvody pro zrušení (a přesunutí) lekce jsou zejména:

  • zdravotní – a to u vás, u mě nebo u psa (pes má průjem, zvrací, má kašel, je zraněný)
  • špatné počasí – déšť, mráz, silný vítr, blátivé podmínky a pod.
  • neodkladné záležitosti – potřebujete si v daném termínu zařídit něco důležitějšího
  • necítíte se dobře – na trénink je potřeba plného soustředění. Pokud zrovna nemáte nejlepší den a na trénink nemáte sílu nebo náladu, nechme to raději na jiný den.
  • nestihli jste nacvičit zadané úkoly – lekci raději o týden posuňme, aby jsme pak mohli stavět na tom, co jste zvládli natrénovat doma. Ideální rozestup mezi lekcemi je u nejmenších štěňat 1-2 týdny, u starších štěňat nebo u nápravy problémového chování 2-3 týdny.
  • máte lepší plány – máte konečně možnost jít na víkend na hory nebo k vodě, ale už jsme si dohodli trénink? Nevadí, trénink přesuneme. Žijeme jen jednou, tak ať to stojí za to. 🙂

Lekce, kde nepotřebujeme rušivé podněty nebo lekce se štěňátkem malého plemene, nemusíme v případně nepříznivého počasí rušit a můžeme je absolvovat u vás doma.