CENÍK

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE – věnuji se jenom vám a vašemu štěněti

NABÍZENÉ SLUŽBY DÉLKA LEKCE CENA
1 LEKCE /individuální – věnuji se jenom vám a vašemu štěněti/ 1.5-2 hodiny 2.000 Kč
MALÝ KURZ /3 LEKCE/ – základy výcviku štěněte a první povely (+ teorie, videonávody)3x 1.5 hodiny6.000 Kč
VELKÝ KURZ /7 LEKCÍ/ – kompletní kurz od štěněte až po pubertu (+ teorie, videonávody)7x 1.5 hodiny14.000 Kč

Můžete si koupit jednotlivé lekce nebo balíček 3 lekcí (malý kurz) či 7 lekcí (velký kurz). Lekce a balíčky se dají postupně dokupovat. Malý kurz /3 lekce/ je možné absolvovat do 2 měsíců od první lekce, velký kurz /7 lekcí/ je intenzivnější a na jeho absolvování máte 3 měsíce od první lekce.

Koupí balíčku se zavazujete dané lekce absolvovat v čase vymezeném pro daný balíček a lekce není možné vrátit. Zvažte proto prosím při výběru balíčků své časové možnosti. Nevyužité lekce vám propadnou.

Tréninky probíhají na Zbraslavi, po dohodě můžu přijít i za vámi do Prahy.

Platba probíhá až po absolvování první lekce, a to převodem na účet 1316385044/3030.

DŮVODY K PŘESUNUTÍ LEKCE


Lekci můžete zrušit kdykoliv (i hodinu před začátkem lekce) bez sankcí – lekci přesuneme a najdeme nový náhradní termín, který vám bude vyhovovat. Důvody pro zrušení a přesunutí lekce jsou zejména:

  • zdravotní – a to u vás, u mě nebo u psa (pes má průjem, zvrací, má kašel, je zraněný)
  • špatné počasí – déšť, mráz, silný vítr, blátivé podmínky a pod.
  • neodkladné záležitosti – potřebujete si v daném termínu zařídit něco důležitějšího
  • necítíte se dobře – na trénink je potřeba plného soustředění. Pokud zrovna nemáte nejlepší den a na trénink nemáte sílu nebo náladu, nechme to raději na jiný den.
  • nestihli jste nacvičit zadané úkoly – lekci raději o týden posuňme, aby jsme pak mohli stavět na tom, co jste zvládli natrénovat doma. Ideální rozestup mezi lekcemi je u nejmenších štěňat 1-2 týdny, u starších štěňat nebo u nápravy problémového chování 2-3 týdny.
  • máte lepší plány – máte konečně možnost jít na víkend na hory nebo k vodě, ale už jsme si dohodli trénink? Nevadí, trénink přesuneme. Žijeme jen jednou, tak ať to stojí za to. 🙂

Lekce, kde nepotřebujeme rušivé podněty nebo lekce se štěňátkem malého plemene, nemusíme v případně nepříznivého počasí rušit a můžeme je absolvovat u vás doma.