CENÍK

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE – věnuji se jenom vám a vašemu štěněti

POKUD MÁTE ŠTĚŇÁTKO DÉLKA CENA
KURZ PRO ŠTĚŇATA výcvik a výchova štěněte (+ teorie, videonávody) 5 LEKCÍ10.000 Kč
1 INDIVIDUÁLNÍ LEKCE na Zbraslavi1.5 hodiny 2.000 Kč
KONZULTACE telefonická nebo online30 minut 500 Kč
POKUD MÁTE PROBLÉMOVÉHO PSA DÉLKA CENA
NÁPRAVA CHOVÁNÍ Praha nebo Zbraslav2 hodiny3.000 Kč

Tréninky probíhají na Zbraslavi, po dohodě můžu přijít i za vámi do Prahy.

Platba probíhá až po absolvování první lekce, a to převodem na účet 1316385044/3030.

Můžete si koupit jednotlivé lekce nebo balíček 5 lekcí (kurz pro štěňata). Lekce se dají postupně dokupovat. Kurz pro štěňata /5 lekcí/ je možné absolvovat do 3 měsíců od první lekce. Koupí balíčku se zavazujete dané lekce absolvovat v čase vymezeném pro daný balíček a lekce není možné vrátit. Zvažte proto prosím své časové možnosti. Nevyužité lekce vám propadnou.

DŮVODY K PŘESUNUTÍ LEKCE


V rámci kurzu můžete lekci můžete kdykoliv bez sankcí (i hodinu před začátkem lekce). Lekci přesuneme a najdeme nový náhradní termín, který vám bude vyhovovat. Důvody pro zrušení a přesunutí lekce jsou zejména:

  • zdravotní – a to u vás, u mě nebo u psa (pes má průjem, zvrací, má kašel, je zraněný)
  • špatné počasí – déšť, mráz, silný vítr, blátivé podmínky a pod.
  • neodkladné záležitosti – potřebujete si v daném termínu zařídit něco důležitějšího
  • necítíte se dobře – na trénink je potřeba plného soustředění. Pokud zrovna nemáte nejlepší den a na trénink nemáte sílu nebo náladu, nechme to raději na jiný den.
  • nestihli jste nacvičit zadané úkoly – lekci raději o týden posuňme, aby jsme pak mohli stavět na tom, co jste zvládli natrénovat doma. Ideální rozestup mezi lekcemi je u nejmenších štěňat 1-2 týdny, u starších štěňat nebo u nápravy problémového chování 2-3 týdny.
  • máte lepší plány – máte konečně možnost jít na víkend na hory nebo k vodě, ale už jsme si dohodli trénink? Nevadí, trénink přesuneme. Žijeme jen jednou, tak ať to stojí za to. 🙂

TIP: Lekce, kde nepotřebujeme rušivé podněty nebo lekce se štěňátkem malého plemene, nemusíme v případně nepříznivého počasí rušit a můžeme je absolvovat u vás doma.