KURZ PRO ŠTĚŇATA

Máte své první štěňátko a chcete s výcvikem začít co nejdříve?
Přihlaste se do kurzu a začněte trénovat už v jeho 10 týdnech.

Pojďte si vychovat skvělého psa!

Kurz jsem vytvořila speciálně pro majitele, kteří si pořídili své první štěně. Propracovala jsem jej do detailu a vylepšovala víc než pět let. Výsledkem je špičkový kurz, na kterém se naučíte vše potřebné ke zvládnutí výchovy, výcviku a socializace vašeho štěněte. Začít můžete již s 10-týdenním štěnětem, jakmile si u vás doma zvykne!

Kde trénuji?

Trénuji na Zbraslavi na klidné louce u lesa. Nebo můžu přijít za vámi kamkoliv do Prahy. S malými štěňátky můžeme trénovat přímo u vás doma nebo na zahradě.

Co si vzít na trénink?

Na trénink potřebujete zdravé štěně s dobrým apetitem (1-2h po jídle) a v plné síle, aby nám neusnulo. Vezměte pamlsky, vodu, misku, klasický obojek, vodítko a přetahovací hračku.

Je to škola pro vás!

Kurz pro majitele štěňat se podobá autoškole. Tak jako se řidič naučí ovládat své auto, vy se naučíte jednat se svým psem: správně dávat povely, umět řešit problémy a předcházet jim, vhodně používat odměny a tresty, příkazy i zákazy, a být důslední. Podstatou úspěchu je každodenní domácí trénink. Počítejte s tím, že spousty nových věcí a dovedností se budete muset naučit i vy sami, ne jen vaše štěně.

Začněte co nejdřív.

S tréninkem a výchovou začněte co nejdřív. Jakmile si u vás štěně zvykne, je připravené na výchovu i trénink povelů. Bez výchovy a výcviku si štěně buduje zlozvyky – vynucuje si pozornost, štěká, skáče na vás i na cizí lidi, utíká za psy, honí běžce, kola i auta. Až se dostaví puberta, budete se potýkat s loveckými pudy, dominantním a teritoriálním chováním a u psů-samců samozřejmě i s jejich zájmem o fenky.

Cílem je krásný život.

Mým cílem je, abyste psa mohli bez obav pouštět na volno a vzít ho s sebou kamkoliv, protože se umí dobře chovat. A především abyste svého psa dokázali úspěšně trénovat kdykoliv v budoucnosti, protože budete vědět, jak na to. Kurz pro štěňata udělá z vašeho psa správného parťáka do každé situace a z vás zkušeného vůdce smečky, kterého bude pes ochotně a rád poslouchat.

Co kurz obsahuje?

V rámci kurzu absolvujeme 5 individuálních lekcí, každá lekce trvá 90 minut. Prví lekce bývá delší, vyhraďte si na ni 2 hodiny. Celý trénink stihneme absolvovat za 3 měsíce (k dispozici jsem vám 6 měsíců, pokud si trénink chcete rozložit na delší období). Lekce jsou dostatečně dlouhé, vše stihneme důkladně procvičit. Lekce na sebe krásně navazují a zvládnete díky nim všechny prvky výcviku a výchovy. Kromě tréninkových lekcí získáte také teoretické materiály k výcviku a videonávody k jednotlivým povelům. Tréninky se konají na Zbraslavi (na klidné louce u lesa) nebo přijedu za vámi do Prahy. S malými štěňátky, které ještě nemají plné očkování, můžeme trénovat u vás doma či na zahradě.

POSLUŠNOST

Ke mně! -přivolání do psů
Jdeme! – chůze na vodítku
Sedni! Lehni! Zůstaň! Čekej!
Aport! Dej! Pusť! a K noze!
Fuj! Nesmíš! Ne! – zákazy

TEORIE

Jak se štěně učí
Jak na štěně mluvit
Odměny a tresty
Socializace
Poslušnost kdekoliv

ZLOZVYKY

Skákání
Vynucování
Sbírání věcí
Štěkání
Kousání

KURZU PRO ŠTĚŇÁTKA

OBSAHUJE 5 INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Kurz se platí po první lekci QR kódem nebo převodem na účet 317820154/0300.

PRAHA 10.000 KČ ZBRASLAV 5.000 KČ

Bonusy ke kurzu

Máte slevu 50% na online kurzy.

Online kurz Vůdce smečky vám pomůže získat respekt a autoritu přirozeným a pozitivním způsobem. Pochopíte, jak štěně myslí a co potřebuje. To je základ dalšího tréninku a zdravého vztahu se psem. Online kurz Prvních 14 dní se věnuje výchově a zlozvykům. Podíváme se na čistotnosti, zůstávání doma, kousání, skákání, povel Fuj! a povel Dej!.

Vůdce smečky

Prvních 14 dní

Přejít nahoru