KURZ 02

KURZ PRO ŠTĚŇATA /5 INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ/


Máte své první štěňátko a chcete s výchovou a výcvikem začít co nejdříve?

Kurz jsem vytvořila speciálně pro majitele, kteří si pořídili své první štěně. Propracovala jsem jej do detailu a vylepšovala pět let. Výsledkem je špičkový kurz, na kterém se naučíte vše potřebné ke zvládnutí výchovy a výcviku vašeho štěněte. Začít můžete již s 10-týdenním štěnětem, jakmile si u vás doma zvyklo.


KONTAKT

PŘIVOLÁNÍ

POSLUŠNOST

HRA

Proč začít s výchovou a výcvikem včas?

Bez výchovy a výcviku si štěně buduje zlozvyky – vynucuje si pozornost, štěká, skáče na vás i na cizí lidi, utíká za psy, honí běžce, kola i auta. Až se dostaví puberta, budete se potýkat s loveckými pudy, dominantním a teritoriálním chováním a u psů-samců samozřejmě i s jejich zájmem o fenky. Mým cílem je, abyste psa mohli bez obav pouštět na volno a vzít ho s sebou kamkoliv, protože se umí dobře chovat. A především abyste svého psa dokázali úspěšně trénovat kdykoliv v budoucnosti, protože budete vědět, jak na to. Kurz pro štěňata udělá z vašeho psa správného parťáka do každé situace a z vás zkušeného vůdce smečky, kterého bude pes ochotně a rád poslouchat.

UKÁZKA VÝSLEDKU KURZU

Ve videu je 5-mesíční Remie, která krásně zvládá všechny základní povely. Umí taky aportovat, přiběhne od psů a respektuje zákazové povely. Všechny povely se učí zvládat i v rušném prostředí. Výsledkem je, že štěně reaguje spolehlivě v každé situaci.

***

UKÁZKA PRVNÍ LEKCE

Tohle všechno se 10-týdenní Lara naučila během prvního tréninku. Součástí kurzu je i správná výchova a socializace štěněte, a mnoho praktických cvičení. Základem je pozitivní motivace – štěně si vytváří kladný vztah k výcviku, rádo se učí a spolupracuje.

***

REFERENCE

„Když jsme si pořídili štěně, věděla jsem, že se nechci příštích 15 let starat o neposlušného psa. Trochu jsem se bála, jestli všechno zvládnu. Nakonec se ukázalo, že tréninky se Zuzkou jsou zábavné jak pro mě, tak pro naši Trilku. Za 5 lekcí jsme se naučily všechny základní povely, které stačí ke  spokojenému životu se psem. Zuzka mně pomohla pochopit, jak vlastně pes přemýšlí, což mě dost usnadnilo výchovu i učení různých triků. Zkrátka, věděla jsem, jak na ni. Po tomto výcviku chodím se svým psem v podstatě bez vodítka, navštěvujeme restaurace, počká před obchodem. Byl to nejlépe investovaný čas. Všem moc doporučuji.“ Katka Procházková, majitelka

Co kurz obsahuje?

V rámci kurzu absolvujete 5 individuálních lekcí, lekce trvá 90 minut. Celý trénink stihneme absolvovat za 3 měsíce. Lekce jsou dostatečně dlouhé (90 minut), takže stihneme vše důkladně procvičit. Lekce na sebe krásně navazují a zvládnete díky nim všechny prvky výcviku a výchovy. Kromě tréninkových lekcí získáte také teoretické materiály k výcviku a videonávody k jednotlivým povelům. Tréninky se konají v Praze na Zbraslavi (na klidné louce u lesa), případně po dohodě přijedu do Prahy nebo k vám domů.

Je to škola pro vás!

Kurz pro majitele štěňat se podobá autoškole. Tak jako se řidič naučí ovládat své auto, vy se naučíte jednat se svým psem : správně dávat povely, umět řešit problémy a být důslední. Podstatou úspěchu je každodenní domácí trénink. Počítejte s tím, že spousty nových věcí a dovedností se budete muset naučit i vy sami, ne jen vaše štěně.

Nebojte se, je to jednoduché a bude vás to bavit!

TEORIEPOVELY A ZÁKAZY – trénink v klidném prostředí
Jak se štěně učí?Ke mně! vs. Pojď sem! – přiběhnutí na zavolání, chyby a problémy
Povelová technikaJdeme! Čekej! – chození na vodítku, zastavení a vykročení
Odměny a trestySedni! Lehni! Zůstaň! – základní povely v klidném prostředí
Nejčastější chybyFuj! vs. Nesmíš! – zákazové povely, sbírání bordelu ze země, utíkání
SocializaceZáklady aportování – jak si správně hrát, učíme štěně přinášet hračku

Kurz má 5 lekcí

1.-3.LEKCE * První 3 lekce následují za sebou jednou za 2 týdny. Probereme hodně teorie a zvládneme všechny povely a zákazy v klidném prostředí a doma. Dostanete teorii k výcviku a videonávody, zapracujeme na vaší důslednosti, povelové technice a podíváme se na problémy, které vás ve výchově trápí.
4.LEKCE Čtvrtá lekce je zaměřena na zvládnutí povelů v rušnějším prostředí. Štěně se učí poslouchat i v blízkosti psů, dětí a dalších lidí, cyklistů, běžců a pod. Zaměříme se na přivolání od psů a chůzi na vodítku v rušném prostředí.
5.LEKCE Poslední lekci absolvujeme v Praze, v některém z městských parků. Dotrénujeme všechny povely a zákazy v rušném prostředí – psa ruší ruch města, lidi, psi, jídlo, hračky a jiná lákadla. Výsledkem je, že dokážete svého psa zvládnout kdekoliv. Můžeme natrénovat i jízdu metrem, zvládání eskalátorů nebo poslušnost ve městě.

Bonusy

zrušit a přesunout lekci můžete kdykoliv, i v den tréninku
další lekce si můžete libovolně dokupovat, jsem vám k dispozici
absolventům mých kurzů nabízím hlídání psa (1.000 Kč/den)

3 MĚSÍCE VÝCVIKŮ

TEORIE K VÝCVIKU

VIDEONÁVODY

CENA KURZU JE 10.000 KČ

Kurzovné se platí převodem na účet po první lekci.

V ceně je zahrnuto 5 individuálních lekcí (lekce trvá 90 minut) se soukromou trenérkou na Zbraslavi. Kurz obsahuje i teorii a videonávody ke všem povelům.

Kde trénuji?

Na Zbraslavi – trénuji na psí louce v Borovičkách, kde je klid na trénink
V Praze – trénujeme přímo u vás doma nebo v parku v blízkosti vašeho bydliště

*

7 CHYB VE VÝCVIKU PSA

Podívejte se na nejčastější chyby, kterých se dopouštějí majitelé psů
a které i vám můžou bránit v úspěšném výcviku a výchově vašeho štěněte.

Zuzana Važanová

Jsem soukromá trenérka psů a specializuji se na výchovu a výcvik štěňat,
a to již od věku 10 týdnů. Kurz pro štěňátka jsem pro vás ladila a vylepšovala
posledních 5 let a doufám, že je to to nejlepší, co můžete svému štěňátku dopřát.

Chcete se přihlásit do kurzu?
Využijte on-line formulář nebo mi zavolejte.

+420 605 54 67 20
hodne.stene@gmail.com

*vyplňte a pošlete přihlášku