KURZ PRO ŠTĚŇATA

Máte své první štěňátko a chcete s výcvikem začít co nejdříve?
Přihlaste se do kurzu a začněte trénovat už v jeho 10 týdnech.

Pojďte si vychovat skvělého psa!

Kurz jsem vytvořila speciálně pro majitele, kteří si pořídili své první štěně. Propracovala jsem jej do detailu a vylepšovala víc než pět let. Výsledkem je špičkový kurz, na kterém se naučíte vše potřebné ke zvládnutí výchovy, výcviku a socializace vašeho štěněte. Začít můžete již s 10-týdenním štěnětem, jakmile si u vás doma zvykne!

Kde trénuji?

Trénuji na Zbraslavi na klidné louce u lesa. Nebo můžu přijít za vámi kamkoliv do Prahy. S malými štěňátky můžeme trénovat přímo u vás doma nebo na zahradě.

Co si vzít na trénink?

Na trénink potřebujete zdravé štěně s dobrým apetitem (1-2h po jídle) a v plné síle, aby nám neusnulo. Vezměte pamlsky, vodu, misku, klasický obojek, vodítko a přetahovací hračku.

Můžete trénovat jakékoliv plemeno

Je to škola pro vás!

Kurz pro majitele štěňat se podobá autoškole. Tak jako se řidič naučí ovládat své auto, vy se naučíte jednat se svým psem: správně dávat povely, umět řešit problémy a předcházet jim, vhodně používat odměny a tresty, příkazy i zákazy, a být důslední. Podstatou úspěchu je každodenní domácí trénink. Počítejte s tím, že spousty nových věcí a dovedností se budete muset naučit i vy sami, ne jen vaše štěně.

Začněte co nejdřív.

S tréninkem a výchovou začněte co nejdřív. Jakmile si u vás štěně zvykne, je připravené na výchovu i trénink povelů. Bez výchovy a výcviku si štěně buduje zlozvyky – vynucuje si pozornost, štěká, skáče na vás i na cizí lidi, utíká za psy, honí běžce, kola i auta. Až se dostaví puberta, budete se potýkat s loveckými pudy, dominantním a teritoriálním chováním a u psů-samců samozřejmě i s jejich zájmem o fenky.

Cílem je krásný život.

Mým cílem je, abyste psa mohli bez obav pouštět na volno a vzít ho s sebou kamkoliv, protože se umí dobře chovat. A především abyste svého psa dokázali úspěšně trénovat kdykoliv v budoucnosti, protože budete vědět, jak na to. Kurz pro štěňata udělá z vašeho psa správného parťáka do každé situace a z vás zkušeného vůdce smečky, kterého bude pes ochotně a rád poslouchat.

Co kurz obsahuje?

V rámci kurzu absolvujeme 5 individuálních lekcí, každá lekce trvá 90 minut. Prví lekce bývá delší, vyhraďte si na ni 2 hodiny. Celý trénink stihneme absolvovat za 3 měsíce (k dispozici jsem vám 6 měsíců, pokud si trénink chcete rozložit na delší období). Lekce jsou dostatečně dlouhé, vše stihneme důkladně procvičit. Lekce na sebe krásně navazují a zvládnete díky nim všechny prvky výcviku a výchovy. Kromě tréninkových lekcí získáte také teoretické materiály k výcviku a videonávody k jednotlivým povelům. Tréninky se konají na Zbraslavi (na klidné louce u lesa) nebo přijedu za vámi do Prahy. S malými štěňátky, které ještě nemají plné očkování, můžeme trénovat u vás doma či na zahradě.

POSLUŠNOST

Ke mně! -přivolání do psů
Jdeme! – chůze na vodítku
Sedni! Lehni! Zůstaň! Čekej!
Aport! Dej! Pusť! a K noze!
Fuj! Nesmíš! Ne! – zákazy

TEORIE

Jak se štěně učí
Jak na štěně mluvit
Odměny a tresty
Socializace
Poslušnost kdekoliv

ZLOZVYKY

Skákání
Vynucování
Sbírání věcí
Štěkání
Kousání

CENA KURZU JE 10.000 KČ

5 LEKCÍ V PRAZE NEBO 6 LEKCÍ NA ZBRASLAVI

Pokud absolvujete všech 5 lekcí na Zbraslavi, získáváte 1 lekci navíc.
Kurz se platí po první lekci, a to převodem na účet 317820154/0300.

Kurz je možné absolvovat do 6 měsíců od první lekce. Koupí se zavazujete kurz absolvovat, lekce není možné vrátit.

Bonusy ke kurzu

K dispozici máte zdarma oba mé online kurzy.

Online kurz Vůdce smečky vám pomůže získat respekt a autoritu přirozeným a pozitivním způsobem. Pochopíte, jak štěně myslí a co potřebuje. To je základ dalšího tréninku a zdravého vztahu se psem. Online kurz Prvních 14 dní se věnuje výchově a zlozvykům. Podíváme se na čistotnosti, zůstávání doma, kousání, skákání, povel Fuj! a povel Dej!.

Vůdce smečky

Prvních 14 dní

Online kurzy si můžete zakoupit předem a studovat zatím teorii doma.
Při zakoupení Kurzu pro štěňátka vám jejich cenu odpočítám z ceny kurzu.

Přejít nahoru