ZUZANA VAŽANOVÁ

výchova, výcvik a socializace štěňat v Praze

Je mi 40 let, jsem Slovenka a v Praze působím jako soukromá trenérka psů 10 let. Výcviku psů se věnuji 25 let. Začínala jsem na klasickém cvičáku, kde jsem učila dospělé i děti základní poslušnost a agility. Hromadná výuka ale nepřinášela výsledky dle mých představ. Proto jsem se rozhodla věnovat klientům individuálně a konečně jsem s kvalitou i s výsledky spokojená. Se svým prvním psem, kokršpanělkou Terezou, jsem závodila několik let v agility na mezinárodních soutěžích a stala jsem se i mistrem SR.

5 LET

Trenérkou
na cvičáku
na Slovensku

10 LET

soukromou
trenérkou
v Praze

+1000

spokojených
psů, štěňat a
jejich majitelů

Terezka

Terezka byl můj první pes. Koupila jsem si ji, když mi bylo 15 let. Byla jsem na výchovu psa úplně nepřipravená. Měla jsem dost naivní představy a netušila jsem, co to obnáší starat se o psa. A tak to i dopadlo! Naštěstí jsme se dostaly do rukou zkušeného trenéra na místním cvičáku a nakonec jsme všechno zvládly a napravily. Šlo nám to tak dobře, že se ze mě během jednoho roku stala trenérka poslušnosti a agility. Několik let jsem pak velice úspěšně soutěžila v agility a vyhrála jsem dokonce i Mistrovství Slovenska.

Bluebell

Bluebell je můj druhý pes. Je to divoká, hyperaktivní, zábavná, učenlivá, nezkrotná , nezničitelná a neunavitelná teriérka. Je to můj první pes s PP a původně jsem si ji koupila jako psa na agility a různé nóbl soutěže, kam nesmí kříženci a bezpapíráci. Nakonec se z ní stal skvělý městský a rodinný pes a rozhodně nejlepší parťák do lesa, bláta a louže. Dnes je to už důchodkyně, je jí 12 let. Žije si krásně v domečku u lesa a u vody u mých kamarádů (spolumajitelů) a já ji chodím pravidelně navštěvovat. Už je to babka, ale pořád metá kotrmelce a nosí míčky jako zamlada.

RETRO VIDEO S BLUEBELL

Video v retro kvalitě z r.2009: Bluebell měla 1 rok a já jsem ještě netušila, že budu trenérkou psů.

Přejít nahoru