JAK SE STÁT VŮDCEM SMEČKY

Naučte se, jak hravým a přirozeným způsobem získat respekt vašeho štěněte.
Online kurz obsahuje podrobný e-book a 15 jednoduchých cvičení s videonávody.

Rozeznávám 3 typy majitelů psů

Pes člověka vnímá různě podle toho, jak k vůdcovství přistupuje.

Pečovatel

Upřednostňuje psa a jeho potřeby, raději ustoupí, psa lituje a nesnese žádné omezování a nekomfort psa.

O své štěňátko maximálně láskyplně pečuje a dává mu to nejlepší . Nechce ho nijak omezovat a velmi zle snáší jakékoliv jeho nepohodlí. Pes je spokojený, hýčkaný a bezmezně ho miluje. Ale moc ho neposlouchá, nerespektuje ho nebo se dokonce chová drze. Ve výcviku a výchově je dost limitovaný, protože nechce jít proti zájmům psa. Pokud pes nespolupracuje, raději ustoupí. A to pes rád využije!

Pes ho nerespektuje a neposlouchá.

Vůdce smečky

Upřednostňuje své potřeby, psovi neustupuje a nastavuje mu zdravé hranice. Psa učí, vychovává a chrání.

Sebejistý, rozumný a rozhodný majitel, který láskyplně pečuje o své štěně a učí ho vše, co do života potřebuje. Ví, co chce a ví, jak toho dosáhnout. Chápe, že výchova, výcvik i samotný život obsahují momenty, které jsou pro psa nekomfortní. Psa nelituje, ale vychovává z něj psychicky silného a sebejistého jedince. Buduje si důvěru, respekt a stanovuje hranice. Pes ho za to miluje. A navíc je s s ním zábava!

Pes ho respektuje a poslouchá.

„Tyran“

Zneužívá svou moc a nezajímá se o potřeby psa. Neučí ho, jak se chovat, ale rovnou vše vyžaduje a trestá.

Nevyrovnaný, cholerický a impulzivní majitel. Zanedbává potřeby psa. Jeho zájem je vždy na prvním místě, i na úkor psa. Poslušnost a podřízenost si vynucuje. Spíš trestá, než chválí. Neučí se, jak se psem pracovat. Očekává, že pes bude poslouchat jen proto, že je to pes. Pro psa je často nesrozumitelný a nepředvídatelný. Život postrádá řád a pravidla. Pes se s ním necítí bezpečně a pokud může, vyhne se mu.

Pes ho poslouchá jen ze strachu.

Proč vás štěně nerespektuje

Pro štěně je velice důležité, abyste se chovali jako vůdci smečky a nastavili hranice. Pokud se nevědomky v různých situacích podřizujete a ustupujete, můžete i díky zdánlivě nepatrným chybám postupně ztratit svou autoritu a respekt. Štěně je pak příliš divoké, drzé a neposlušné.

Proč kurz funguje

Stejné postupy používají i psi při výchově štěňat. Proto všechna pravidla a cvičení štěňata velice rychle chápou a přijímají. Principy vůdcovství popsané v kurzu učím i všechny mé klienty. Výsledkem jsou spokojená, klidná a spolupracující štěňata. A hlavně spokojení majitelé!

Kdy kurz koupit

Příručka by se měla ve vašich rukou objevit ideálně ještě předtím, než si přinesete své vysněné štěňátko domů. Pochopíte, jak myslí a co od vás očekává. Můžete se tak na výchovu připravit. Pomůže vám ale i kdykoliv později, kdy už štěně podrostlo a zlobí, nebo ním lomcuje puberta.

Štěně, které vás respektuje, vás bude i poslouchat.

Tento kurz vám pomůže získat respekt a autoritu přirozeným způsobem. Pochopíte, jak štěně vnímá hierarchii v rodině. Navíc jej naučíte mnohým praktickým dovednostem, které oceníte nejen v tréninku, ale i v každodenním životě! Štěně má jasnou představou, jak má výchova vypadat. Potřebuje jasná pravidla a instrukce. Pokud se nechopíte vůdcovství a rozhodování vy, bude se toho muset ujmout vaše štěně. A to nechcete ani vy, ani vaše štěně!

E-book

Ke stažení ve formátu PDF

Podíváme se na to, jak vlastně vůdce smečky vypadá. Jak štěně pozná, že jste vůdcem vy a ne ono? Jaké vlastnosti musíte mít, aby vás štěně jako vůdce smečky uznalo? Odpovíme si na palčivé otázky: Je vůdce smečky tyran s neomezenou mocí? Může se vůbec se štěnětem mazlit a hrát? Může pes spát v posteli a sedět s vámi na pohovce, nebo je to zakázáno? Co se stane, když u vás doma vládne a rozhoduje štěně? Je šťastné, pokud je ve vůdčí pozici? Bude vás mít rádo, i když budete šéfovat vy?

Videonávody

Videa jsou vám k dispozici 2 roky

Ve videonávodech uvidíte Dianu, 3-měsíční štěně hrubosrstého jezevčíka. Názorně si ukážeme, jak vypadá nesprávné chování a jakým chybám se vyhnout. Následně se podíváme na to, jak by měl vypadat správný postup. Všechny cvičení dělá štěně poprvé, takže můžete vidět proces jeho učení. Uvidíte také, jak si poradím s jeho neposlušností. Návody jsou jednoduché a trénink díky nim hravě zvládnete. Budete překvapeni, jak je to jednoduché, zábavné a účinné!

Obsah

 1. Jak se chová vůdce smečky
 2. Oceňujte pozici štěněte
 3. Ovlivňujte emoce štěněte
 4. Učte štěně, jak se chovat
 5. Váš domov je vaše teritorium
 6. Štěně potřebuje denní režim
 7. Aktivity zahajujte a ukončujte vy
 8. Vždy vyhrávejte
 9. Využívejte své přednostní právo
 10. Pravidla na procházce
 11. Teď nerušit – jím, spím, pracuji
 12. To je moje!
 13. Nejlepší místa jsou vaše
 14. Naučte štěně čekat
 15. Buďte důslední

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Přejít nahoru